Zásady podpory

24/7

Doufáme, že naše služby a podpora se vám budou líbit

Webmario* poskytuje na speciálním pracovišti služby v oblasti DTP inteligentního grafického studia pro výrobu propagačních a jiných materiálů. 

Zásady podpory

Pro podporu používáme vlastní nástroje.

Podpora zahrnuje pokyny k opravy chyb a řešení obecných problémů se službami abctisk.cz , které spadají pod centrální administraci webmario.cz

Podpora hodin

Naše všeobecné otevírací hodiny jsou od 9:00 do 17:00 (GMT + 1), 7 dní v týdnu … Během této doby můžeme obecně poskytnout zpětnou vazbu k jakýmkoli dotazům na podporu během 12 – 24 hodin, přičemž se také zavazujeme odpovídat na všechny dotazy mimo tyto hodiny do 48 hodin.

Oprava chyb

Naším závazkem je opravit všechny tematické chyby co nejdříve poté, co nás upozorníte. Během naší obecné podpory můžeme opravit chyby do 48 – 72 hodin. 

Důležité návrhy pro lepší podporu

Po otevření nebo zodpovězení požadavku v našem pracovišti podpory vám doporučujeme, abyste jej neaktualizovali , protože kdykoli necháte novou zprávu na čekající žádosti, aktualizuje se, přidá se na konec fronty podpory a ztratí prioritu. . To znamená, že čím více ji aktualizujete, tím déle budete muset čekat. Bohužel to nezávisí na nás, ale na nástroji, který používáme k poskytování podpory.

Kontaktujte nás

Orientace ve společnosti